Medicinos biologė Asta Masiliūnaitė

Vilniaus universiteto medicinos magistratūros studijos baigtos. Pirmoji darbo vieta?. Kokius saugote atsiminimus?

2008 metais nusprendžiau, kad užteks sėdėti prie knygų, laikas išeiti į žmones. Pradėjau dirbti Farmacijos kompanijoje Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos regionuose. Dirbau įvairiuose miestuose ir susipažinau su labai daug įvairių žmonių. Tyrimų, deja, tuo metu neatlikinėjau. Susipažinau su daug nuostabių gydytojų ir vaistininkų. Visi jie be galo žingeidūs, atsidavę savo darbui ir labai draugiški. Darbo sąlygos buvo fantastiškos dėka Valeant (vėliau MedaPharma) vadovo latvio Jurio Rudzičio, kuris labai mylėjo savo darbuotojus. Mes jam visada buvome numeris pirmas.

Dirbote Pakruojo ligoninėje. Kokia buvo ligonių sveikata? Tyrimų rezultatai?

Pakruojo ligoninės laboratorijoje dirbau kaip medicinos biologė. Sutikau nuoširdžių žmonių, besidominčių savo krašto žmonių sveikata. Žmonių, kurie domisi savo sveikata, dažniausiai sveikata yra puiki.

Grįžote į gimtąjį Panevėžio miestą. Darbas Panevėžio rajono savivaldybės poliklinikos  Klinikinės diagnostinės laboratorijos vedėjos pareigose. 2021 06 16 suteikta medicinos biologo I kategorija, biologo licencija Nr. ASL-00997.

2020 metų liepos mėn. 16 d. LR Sveikatos apsaugos ministras Jums įteikė apdovanojimą ,,Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“, už kovą su koronavirusu suvaldant infekcijos plitimą Lietuvoje. Pasidalinkite mintimis apie COVID-19?

Dirbau visu pajėgumu ir atlikau savo pareigą.

Esate Lietuvos laboratorinės medicinos draugijos narė. Pasidalinkite mintimis apie draugijos veiklą.

Tiesiog dalyvauju jų organizuojamose konferencijose.