Muzikologas ir enciklopedistas Kazimieras Arvydas Karaška kuria vokus ir simbolinius pinigus

Kurti meninius vokus  Kazimieras Arvydas Karaška pradėjo 1993 metais. Pirmieji buvo skirti popiežiaus Jono Pauliaus II vizitui Lietuvoje. Paskatintas sėkmės ir kūrybos džiaugsmo, pradėjo kurti ir leisti vokų serijas: ,,Įžymūs Lietuvos žmonės“, ,,Lietuvos architektūra“, ,,Lietuvos raudonoji knyga“, bei proginius, skirtus šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams. ,,Kaip ir daugelis berniukų dar vaikystėje kolekcionavau pašto ženklus, ir tas pomėgis neužgeso, – pasakojo Arvydas, – bet vėliau supratau, kad visko nesurinksiu. Daugiau džiaugsmo – pačiam kurti. Juo labiau, kad pasaulyje labai mažai informacijos apie lietuvių kultūrą, ji galėtų sklisti ir vokais“.

K. A. Karaška skambina pianinu. Šalia J.V. Čiplytė. Panevėžys, 2014

1993 m. K. A. Karaška su draugu Sauliumi Kruopiu išleido banknotus, skirtus popiežiaus Jono Pauliaus II vizitui Lietuvoje. Banknotams pasirinko senuosius Lietuvos pinigų pavadinimus – skatikus ir auksinus. Išleisti banknotai: vienas auksinas, trys auksinai, dvidešimt skatikų, penkios dešimtys skatikų.

1990 – 1995 metais išleistų pašto ženklų albumą, parengtą K. A. Karaškos ir dar dviejų autorių tekstu išleido Norvegijos firma.

Reportažas parengtas 1998 m.